Today’s Hours Getting Hours
Dover Storage Ottoman
| Weight | 51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 35 × 19 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Storage |
| Style | Transitional |
Dresden Round Dining Table
| Weight | 218 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 30 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Modern |
Dresden Round Dining Table
| Weight | 218 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 30 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Modern |
Dublin Tufted Upholstered Bed
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Bed Size | California King, Full, King, Queen, Twin |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric |
Dublin Upholstered Bed
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Bed Size | California King, Full, King, Queen, Twin |
| Color | Grey |
| Style | Mid-Century, Modern |
| Features | Customizable, Fabric |
Durango Motion Sofa
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Nailheads, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Traditional |
Durango Recliner
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Features | Fabric, Leather, Nailheads, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Traditional |













