Hercules Fabric Power Recliner
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 41 × 46 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Detail Color | Medium Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Hercules |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 41 × 46 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Detail Color | Medium Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Hercules |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |