Sonata Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Sonata |
| Features | Fabric |
Songbirds Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Songbirds |
| Features | Fabric |
Stitches Dining Chair, 2 Per Box, Priced Each
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 21 × 36 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Stitches |
| Features | Leather |
