Turret Buffet Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Turret |
| Features | Fabric |
Twisted Swirl Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Twisted |
| Features | Fabric |
Unify Table Lamp
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Unify |
| Features | Fabric |