Taylor Cocktail Table
"*" indicates required fields
SKU:
MYY910-WHI
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Aspen Home, Cocktail & Coffee Tables, White
Description
The Taylor is cleverly scaled to fit any size room and includes signature features. The elegant finishes are both soft and organic. The champagne finished hardware provides a stunning contrast to each unique finish for a contemporary and minimal look.
Product Details
| American Pride | Designed, Assembled, & Finished with American Pride in Phoenix, Arizona, using Domestic and Imported Materials. |
|---|
Additional information
| Dimensions | 25 × 51 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Aspen Home |
| Color | White |
| Detail Color | White |
| Style | Modern/Contemporary |
| Collection | Taylor |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Taylor 48″ Bookcase
Taylor 48″ Bookcase
Taylor 48″ Bookcase
Taylor 48″ Bookcase MYY3448-BLK
Taylor 51″ Console W/ 2 Doors
Taylor 51″ Console W/ 2 Doors
Taylor 51″ Console W/ 2 Doors
Taylor 51″ Console W/ 2 Doors MYY1220-BLK
Related products
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Mission Three-Drawer Cocktail Table
| Dimensions | 22 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.