Taylor End Table MYY914-BLK
"*" indicates required fields
Description
The Taylor is cleverly scaled to fit any size room and includes signature features. The elegant finishes are both soft and organic. The champagne finished hardware provides a stunning contrast to each unique finish for a contemporary and minimal look.
Product Details
| American Pride | mbled, & Finished with American Pride in Phoenix, Arizona, using Domestic and Imported Materials. |
|---|---|
| American Pride | Designed, Assembled, & Finished with American Pride in Phoenix, Arizona, using Domestic and Imported Materials. |
Additional information
| Dimensions | 21 × 20 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Aspen Home |
| Color | Black |
| Detail Color | Blackbrown/darkbluewhite |
| Style | Modern/Contemporary |
| Collection | Taylor |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Taylor 48″ Bookcase
Taylor 48″ Bookcase
Taylor 48″ Bookcase
Taylor 48″ Bookcase MYY3448-BLK
Taylor 51″ Console W/ 2 Doors
Taylor 51″ Console W/ 2 Doors
Taylor 51″ Console W/ 2 Doors
Taylor 51″ Console W/ 2 Doors MYY1220-BLK
Related products
Liam Round End Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.