Millwork Brown Round End Table
$517.00 Original price was: $517.00.$328.99Current price is: $328.99.

Pouf Fabric Ottoman
$936.00 Original price was: $936.00.$598.99Current price is: $598.99.
Lyra End Table
"*" indicates required fields
Description
All the modern luxury you need, with natural, organic influences. Lyra is the perfect combination of nature and innovation. This end table hugs the optional pouf (sold separately) for easy storage and a visually appealing combination. The perfect blend of contemporary and natural, Lyra elevates your space into the modern age and still feels down-to-earth.
Features
| Storage | Yes |
|---|
Product Details
| Collection | Lyra |
|---|---|
| Style | Modern & Contemporary |
| Type | End Tables |
| Carton Volume | 10.699 |
| Carton Weight | 54.000 lb |
| Product Weight | 54 lb |
| Style | Modern & Contemporary |
Additional information
| Weight | 54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 21 × 24 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Lyra |
| Features | Storage |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.