Melody Brown Chairside Table
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 24 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Style | Rustic Farmhouse and Coastal |
| Collection | Melody |
| Features | Storage |
Melody White Accent Table
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 21 × 24 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Style | Rustic Farmhouse and Coastal |
| Collection | Melody |
| Features | Storage |
Melody White Rectangular Coffee Table with Casters
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 48 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Style | Rustic Farmhouse and Coastal |
| Collection | Melody |
| Features | Storage |
Melody White Round Coffee Table with Casters
| Weight | 79 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Style | Rustic Farmhouse and Coastal |
| Collection | Melody |
| Features | Storage |
Melody White Round Dining Table
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 52 × 30 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Style | Rustic Farmhouse and Coastal |
| Collection | Melody |
| Features | Storage |
Melody White Round End Table
| Weight | 53 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 24 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Rustic Farmhouse and Coastal |
| Collection | Melody |
| Features | Storage |