
Lawrence CHAIRS 35204/25LD42
Call for Price
Invincible 4832 Pow'r Lift Full Lay-Out Chaise Recliner
Call for Price
2 West Open Panel Twin Headboard – 63171
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Features
| Customizable | Yes |
|---|
Product Details
| Material | Alder |
|---|
Additional information
| Dimensions | 1.5 × 42 × 51.5 in |
|---|---|
| Brand | Archbold Furniture |
| Color | Brown |
| Collection | 2 West Bedroom |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
2 West 10 Drawer Dresser – 63101
2 West 6 Drawer Chest – 63161
2 West 6 Drawer Dresser – 63061
Related products
Digby Fabric High-Leg Recliner
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |
Holly Fabric Sleeper
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 78 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Holly |
| Features | Fabric |















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.