Hidden Treasures Pod Round Accent Table
Call for Price
Skylar Exec Chair Luxe White
Call for Price
5/0 Uph Headboard
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| 5/0 Uph Headboard | Constructed of select hardwoods |
|---|---|
| 5/0 Uph Headboard | Framed upholstered headboard gives sleek modern look |
| 5/0 Uph Headboard | The ivory upholstery with nail head trim compliments the dark cabernet wood finish |
| 5/0 Uph Headboard | Queen upholstered bed: 27170-27171-27172 |
| 5/0 Uph Headboard | Queen upholstered bed with storage: 27170- 27173- 27176 |
| 5/0 Uph Headboard | Fully Assembled: 63.5″ x 88″ x 66″ |
| 5/0 Uph Headboard | Fully Assembled with Storage: 63.5″ x 99″ x 66″ |
| 5/0 Uph Headboard | Upholstered with 100% Polyester |
| 5/0 Uph Headboard | Cleaning code: W |
| Dimensions | 63.50″W X 03.31″D X 66.00″H |
| Weight | 0.00 lbs |
| Framed upholstered headboard gives sleek modern look | Yes |
| The ivory upholstery with nail head trim compliments the dark cabernet wood finish | Yes |
| Queen upholstered bed: 27170-27171-27172 | Yes |
| Queen upholstered bed with storage: 27170- 27173- 27176 | Yes |
| Fully Assembled: 63.5″ x 88″ x 66″ | Yes |
| Fully Assembled with Storage: 63.5″ x 99″ x 66″ | Yes |
| Upholstered with 100% Polyester | Yes |
| Cleaning code: W | Yes |
Additional information
| Weight | 88.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.31 × 63.5 × 66 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Cabernet |
| Style | Refined Glam |
| Collection | Lydia |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.