Foster Round End Table
Call for Price
Avery Loft 49" Open Console DY1021-GHT
Call for Price
6/0-6/6 Panel Footboard
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| 6/0-6/6 Panel Footboard | Constructed of Poplar solid and Oak veneer |
|---|---|
| 6/0-6/6 Panel Footboard | Includes wood support slats for bedding and wood support leg(s) with a built-in leveler attached to each slat |
| Dimensions | 79.00″W X 02.00″D X 20.00″H |
| Weight | 0.00 lbs |
| Includes wood support slats for bedding and wood support leg(s) with a built-in leveler attached to each slat | Yes |
Additional information
| Weight | 55.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 79 × 20 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Gray Wash |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Vogue |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.