Angelina Non swivel stool 40227-26WE/1B2548
Call for Price
Ferrington 189 Power Headrest Power Lay Flat Recliner
Call for Price
Cal King Slat Pack – 633994
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Features
| Customizable | Yes |
|---|
Product Details
| Material | Alder |
|---|---|
| Headboard Dimensions | 46″H x 78.25″W x 1.5″D |
| Footboard Dimensions | 13.5″H x 75″W x 2.25″D |
| Number Of Supports | 5 |
Additional information
| Dimensions | 90.25 × 78.25 × 46 in |
|---|---|
| Brand | Archbold Furniture |
| Color | Brown |
| Collection | 2 West Bedroom |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
2 West Modern Platform King Bed – 63299
2 West 10 Drawer Dresser – 63101
2 West 3 Drawer Chest – 63331
2 West 3 Drawer Wide Nightstand – 63231
2 West 6 Drawer Chest – 63161
Related products
Digby Fabric High-Leg Recliner
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |
Holly Fabric Sleeper
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 78 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Holly |
| Features | Fabric |


















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.