
Bradley STOOLS 40038-26/24BP
Call for Price
Renaldo 128 Power Lay Flat Sofa w/Zero Gravity
Call for Price
King Slat Pack – 632994
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Features
| Customizable | Yes |
|---|
Product Details
| Material | Alder |
|---|---|
| Headboard Dimensions | 53″H x 80.875″W x 2.5″D |
| Footboard Dimensions | 28.5″H x 80.875″W x 2.5″D |
| Number Of Supports | 5 |
Additional information
| Dimensions | 84 × 80.875 × 53 in |
|---|---|
| Brand | Archbold Furniture |
| Color | Brown |
| Collection | Emmerson Bedroom |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
2 West Modern Platform King Bed – 63299
2 West 10 Drawer Dresser – 63101
2 West 3 Drawer Wide Nightstand – 63231
2 West 6 Drawer Chest – 63161
2 West 6 Drawer Dresser – 63061
Related products
Holly Fabric Sleeper
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 78 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Holly |
| Features | Fabric |
Stressless® Consul (M) Classic Base Recliner with Ottoman
Thornton Fabric Loveseat
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 61 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |



















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.