Today’s Hours Getting Hours
Leesburg Bedroom Upholstered Headboard 5/0
Call for Price
Leesburg Bedroom Upholstered Rails 5/0-6/6
Call for Price
Leesburg Bedroom Upholstered Footboard 5/0
"*" indicates required fields
Additional information
| Weight | 48.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 65.75 × 18.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Traditional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Melange End Table
Melange Laureng End Table
Commerce and Market St. Armand Drink Table
Alfresco Alfresco Trifoglio Accent Table
| Weight | 13.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.50 × 22.50 × 26.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Blue |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.