Leesburg Queen Upholstered Bed
Call for Price
Leesburg Bedroom Upholstered Footboard 5/0
Call for Price
Leesburg Bedroom Upholstered Headboard 5/0
64″ (162.6 cm) Leesburg Bedroom Upholstered Headboard 5/0 highlighted with Hardwoods with Fabric and Nailheads, bringing a subtle decorative character.
"*" indicates required fields
Description
Features
| Fabric | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 111.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.75 × 64 × 66 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Leesburg |
| Features | Fabric |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Leesburg Bachelor’s Chest
| Weight | 165.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 36 × 34.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Leesburg |
| Features | Storage |
Leesburg Bedroom Poster Footboard 5/0
Leesburg Bedroom Poster Footboard 6/0-6/6
Leesburg Bedroom Poster Headboard 5/0
Leesburg Bedroom Poster Headboard 6/0-6/6
Leesburg Bedroom Wood Rails 5/0-6/6
Leesburg Bedroom Wood Rails 6/0
Leesburg Buffet
| Weight | 231.49 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 72 × 38.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Leesburg |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.