Leesburg California King Poster Bed
Call for Price
Leesburg King Poster Bed
Call for Price
Leesburg Bedroom Wood Rails 6/0
86″ (218.4 cm) Leesburg Bedroom Wood Rails 6/0 highlighted with Mahogany Veneers design elements, bringing a subtle decorative character.
"*" indicates required fields
Additional information
| Weight | 39.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.75 × 86 × 8.75 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Leesburg |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Leesburg Bachelor’s Chest
| Weight | 165.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 36 × 34.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Leesburg |
| Features | Storage |
Leesburg Bedroom Poster Footboard 5/0
Leesburg Bedroom Poster Headboard 5/0
Leesburg Bedroom Wood Rails 5/0-6/6
Leesburg Buffet
| Weight | 231.49 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 72 × 38.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Leesburg |
| Features | Storage |
Leesburg Bureau
| Weight | 233.69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 54 × 42.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Leesburg |
| Features | Storage |
Leesburg California King Poster Bed
Leesburg Chairside Chest
| Weight | 77.16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 16 × 25.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Leesburg |
| Features | Storage |
Related products
Erabella Coffee Table
Escape-Coastal Living Home Collection Long Key Console Table
Getaway Coastal Living Home Collection Miramar Accent Chair
Modular Office Return Right (pairs with 6516X) – 6509
St. Armand Drink Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.