Leesburg King Poster Bed
Call for Price
Leesburg Bedroom Poster Footboard 6/0-6/6
Call for Price
Leesburg Bedroom Poster Headboard 6/0-6/6
81″ (205.7 cm) Leesburg Bedroom Poster Headboard 6/0-6/6 incorporating Mahogany Veneers design elements to enhance its visual appeal.
"*" indicates required fields
Additional information
| Weight | 121.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.75 × 81 × 74.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Leesburg |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Leesburg Bachelor’s Chest
| Weight | 165.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 36 × 34.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Leesburg |
| Features | Storage |
Leesburg Bedroom Poster Footboard 5/0
Leesburg Bedroom Poster Headboard 5/0
Leesburg Bedroom Wood Rails 5/0-6/6
Leesburg Bedroom Wood Rails 6/0
Leesburg Buffet
| Weight | 231.49 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 72 × 38.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Leesburg |
| Features | Storage |
Leesburg Bureau
| Weight | 233.69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 54 × 42.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Leesburg |
| Features | Storage |
Leesburg California King Poster Bed
Related products
Console Table
Erabella Side Table
Liam Round End Table
Living Room Everly Settee
St. Armand Drink Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.