Elmira CHAIRS 30530-WE/1B69L5F4
Call for Price
Abraxas 193 Console Storage Box
Call for Price
Shaker Essential Panel Full Headboard – 60282
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Features
| Customizable | Yes |
|---|
Product Details
| Material | Alder |
|---|
Additional information
| Dimensions | 2 × 58.5 × 52 in |
|---|---|
| Brand | Archbold Furniture |
| Color | Brown |
| Collection | Shaker Bedroom |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Writing Table – 6015
Related products
Stressless® Consul (M) Classic Base Recliner with Ottoman
Stressless® Sunrise (M) Cross Base Recliner with Ottoman
Thornton Fabric Loveseat
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 61 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |














Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.