
Solene CHAIRS 31221/AALV
Call for Price
Sadler 241 Lay Flat Reclining Sofa w/DDT
Call for Price
Shaker Full Headboard – 61143
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Features
| Customizable | Yes |
|---|
Product Details
| Material | Alder |
|---|
Additional information
| Dimensions | 3.125 × 59.125 × 55 in |
|---|---|
| Brand | Archbold Furniture |
| Color | Brown |
| Collection | Shaker Bedroom |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Hollifield 108 Power Reclining Sofa (90″)
Shaker 10 Drawer Dresser – 61101
Shaker Tall 10 Drawer Dresser – 61111
Related products
Holly Fabric Sleeper
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 78 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Holly |
| Features | Fabric |
















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.