Origins Mirror – 806-Mist
"*" indicates required fields
Description
Thoughtfully designed to enhance any décor, this solid maple frame holds flat mirror glass with beveled details. Available in any Origins by Stickley finish.
Additional information
| Dimensions | 1.5 × 44 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Origins By Stickley |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Dwyer Bed – Complete Bed / California King / 800 Clay
Dwyer Bed – Complete Bed / California King / 801 Coast
Dwyer Bed – Complete Bed / California King / 802 Bay
Dwyer Bed – Complete Bed / California King / 803 Bluff
Dwyer Bed – Complete Bed / California King / 804 Ember
Dwyer Bed – Complete Bed / California King / 805 Dune
Dwyer Bed – Complete Bed / California King / 806 Mist
Dwyer Bed – Complete Bed / California King / 807 Harvest
Related products
Chenango Side Table
Gable Road Round End Table
| Dimensions | 22 × 22 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Little Treasures Book Rack
| Dimensions | 11.5 × 28 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Maidstone Tall Chest
| Dimensions | 21 × 42 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.