Charlotte Dresser
Call for Price

Azilis PUB TABLES 50955-42/25+90232
Call for Price
C5H-156 – Casa Bella Carved Bed – King 6/6 – Timber Grey
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids, Mappa Burl Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Medium |
| Notes | C5H Timber GreyBed slats included |
| Volume | 45 cft |
| Weight | 251 lb |
| Cartons | 3 |
Additional information
| Weight | 251 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87.25 × 84.25 × 76.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Casa |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.