
Hastings Power Wall Hugger Recliner with Power Headrest
Call for Price
Revere Headboard - Queen / 800 Clay
Call for Price
CR9-101-TU-84 – Details Lafayette Fully Uph Bed – Twin 3/3
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Upholstery |
|---|---|
| Notes | Bed slats provided by Century |
| Volume | 28 cft |
| Weight | 251 lb |
| Cartons | 2 |
Additional information
| Weight | 251 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 42 × 84 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Twin |
| Collection | Details Lafayette |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.