Revere Headboard - Full / 807 Harvest
Call for Price
Dining Essentials - X-Back Chair in Black
Call for Price
CR9-101-KU-HB-84 – Details Lafayette Fully Uph Headboard – King 6/6 – Cal King 6/0
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Fully upholstered |
|---|---|
| Notes | Please order bed frame separately |
| Volume | 26 cft |
| Weight | 151 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 151 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 80 × 84 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Details Lafayette |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.