Addison Andover Drawer Dresser
Call for Price
Addison Helmuth Queen Sleigh Bed - Complete
Call for Price
Addison Andover Six Drawer Chest
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Type: Drawer Chest | Yes |
|---|
Additional information
| Dimensions | 20 × 40 × 60 in |
|---|---|
| Brand | American Drew |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Stain |
| Style | Traditional |
| Collection | Addison |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Addison Andover Drawer Dresser
Addison Andover Landscape Mirror
Addison Greenhill Console Table
Addison Greenhill Lamp Table
Addison Greenhill Rectangular Coffee Table
Addison Greenhill Rectangular End Table
Related products
Pure Modern Bedroom Chest With 5 Drawers
Boheme Verbena Bachelors Chest
| Weight | 103.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 32 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.