Addison Greenhill Rectangular End Table
$833.00 Original price was: $833.00.$518.99Current price is: $518.99.
B1H-722 - Folsom Console Table - Brunette
Call for Price
Addison Greenhill Lamp Table
"*" indicates required fields
Description
Enjoy the timeless allure of the Addison Collection. While its inspiration stems from iconic. classic American antiques, it is infused with a refreshed character. Each piece echoes the spirit of the past while welcoming the styles of the present. From gracefully arched legs to intricate inlays, every detail is meticulously crafted to evoke a sense of timeless beauty and enduring charm.
Additional information
| Dimensions | 28 × 28 × 24 in |
|---|---|
| Brand | American Drew |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Stain |
| Style | Traditional |
| Collection | Addison |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Addison Andover Breakfront China – Complete
Addison Andover Drawer Dresser
Addison Andover Four Drawer Nightstand
Addison Andover Landscape Mirror
Addison Andover Six Drawer Chest
Addison Bartley Arm Chair
Addison Bartley Side Chair
Addison Credenza
Related products
End Table
Liam Square End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |


Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.