Vienna Leather Upholstered Bed
Call for Price

Tacoma TABLES 50516/51+90464/87
Call for Price
AE9-212 – Endicott Chest
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Mahogany Veneers, Mahogany Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | NOTE: AVAILABLE ONLY IN WOOD STAIN FINISHES-please contact Customer Service for available finishesCOMBO FINISH: Available as Case/Drawers combination ONLY.Ten drawers with Polished Nickel fin |
| Volume | 47 cft |
| Weight | 351 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 351 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 68 × 43.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.