Eden Upholstered Platform Bed
Call for Price
Sophie, Simply Me Living Room Sophie LAF Chaise
Call for Price
Between The Lines Accent Chest
"*" indicates required fields
Description
A clean and refined accent chest featuring three acacia veneer drawers in dark walnut. The richness of the wood grain is brought to life by stunning brass finished accents.
Additional information
| Weight | 176 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 37 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Between |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Maidstone Tall Chest
| Dimensions | 21 × 42 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.