Elise Caris Sleigh King Bed - Complete
Call for Price

Stonegate II Power Wall Hugger Recliner with Power Headrest
Call for Price
Door Chest 3 Drw
Door Chest 3 Drw
"*" indicates required fields
SKU:
CLH4020-2210
Category: Chests
Tags: Barnwood Oak And Spiced Apple, Chests, Country Living, Legacy Classic Furniture, Red
Description
Product Details
| Crafted Of Select Hardwoods And Oak Veneer | Yes |
|---|---|
| Unique Blend Of Classic Styles And Aged Finishes | Yes |
| Cast Iron Finished Hardware | Yes |
| Width | 64 |
| Depth | 19 |
| Height | 40 |
| Finish | Barnwood Oak and Spiced Apple |
| Material | Select Hardwoods and Oak Veneers |
| Hardware | Cast Iron |
Additional information
| Dimensions | 19 × 64 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | Red |
| Detail Color | Barnwood Oak And Spiced Apple |
| Style | Country |
| Collection | CLH4020 Vintage Market AT |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Escape Five-drawer Chest With Cedar Bottom
Boheme Verbena Bachelors Chest
| Weight | 103.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 32 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.