Kara Leather Ottoman with Trays and Casters
Call for Price
Madeira STOOLS 44377-26WE/1B25MDF4
Call for Price
89A-206-V1 – Maison ’47 Double Dresser – Blonde Cerused
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | C185 Blonde CerusedTwo small drawers above four large drawers with antique brass hardwareTip restraint included |
| Volume | 43 cft |
| Weight | 279 lb |
Additional information
| Weight | 279 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.75 × 74 × 35.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Maison |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.