Kara Ottoman with Trays and Casters
Call for Price

Walden STOOLS 44342-26B/2596
Call for Price
899-202 – Maison ’47 Drawer Chest
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | COMBO FINISH: Available as Top/Base or Case/Drawers combinations ONLY.One small drawer above two large drawers with antique brass hardwareAntique Brass hardware STDAvailable in Polished Nicke |
| Volume | 22 cft |
| Weight | 169 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 169 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.75 × 38.75 × 35.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Maison |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.