Charlotte Bedside Table
Call for Price

Bennington PUB TABLES 50960-42/56+91281/71
Call for Price
C5H-206 – Casa Bella Burl Dresser – Timber Grey
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Inlays, Oak Veneers, Oak Solids, Mappa Burl Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Medium |
| Notes | C5H Timber GreyNine soft-close drawers with gunmetal finish hardwareTip restraint included |
| Volume | 46 cft |
| Weight | 347 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 347 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 68 × 40.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Casa |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.