
Stressless® Stella Corner 2-2,5
Call for Price
Beckham Modular Charging Console
Call for Price
CBA-223M-V1 – Monterey Three Drawer Nightstand W/Travertine – Hawthorne Light
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Travertine, Oak Veneers, Oak Solids, Mappa Burl Veneers |
|---|---|
| Notes | Three soft-close drawers with aged bronze hardware pullsLay on travertine top |
| Volume | 27 cft |
| Weight | 281 lb |
Additional information
| Weight | 281 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 36.25 × 32 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Bedroom 2 Drawer Nightstand
Cherry Park Open Night Stand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.