CDA-223-V1 – Yume Nightstand – Dusk
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Stone, Poplar Solids, Oak Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | Two soft close drawersHoned mocha cream stone top |
| Volume | 16 cft |
| Weight | 137 lb |
Additional information
| Weight | 137 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 30 × 18.75 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Cherry Park Night Stand
Cherry Park Open Night Stand
Griffith Park Sienna Drawer Nightstand
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Love Joy Bliss Bedside Table
Modern Walker Nightstand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.