Cherry Grove Low Poster Cal. King Bed
Call for Price
Cherry Grove Nightstand
Call for Price
Cherry Grove Nightstand
"*" indicates required fields
Description
Three drawer nightstand is the perfect bedside piece with any bed. Bracket feet, reeded pilasters, framed end panels and beautifully shaped drawer pulls add to the charm.
Additional information
| Dimensions | 18 × 28 × 30 in |
|---|---|
| Brand | American Drew |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Stain |
| Style | Traditional |
| Collection | Cherry Grove |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Cherry Grove Bachelor Chest
Cherry Grove Chest On Chest
Cherry Grove Door Triple Dresser
Cherry Grove Dressing Chest
Cherry Grove Landscape Mirror
Cherry Grove Landscape Mirror
Cherry Grove Low Poster Cal. King Bed
Cherry Grove Low Poster King Bed – Complete
Related products
Saybrook Nightstand 4
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Bronze, Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Farmhouse, Rustic |
Griffith Park Sienna Drawer Nightstand
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Peony Nightstand
Plank Road Blair Nightstand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.