Cherry Grove Nightstand
"*" indicates required fields
Description
Night stand with three shaped drawers and inlays works well with any bed in this group. A little larger than the traditional night stand to allow for extra storage.
Additional information
| Dimensions | 20 × 34 × 32 in |
|---|---|
| Brand | American Drew |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Stain |
| Style | Traditional |
| Collection | Cherry Grove |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Cherry Grove Bachelor Chest
Cherry Grove Chest On Chest
Cherry Grove Door Triple Dresser
Cherry Grove Dressing Chest
Cherry Grove Landscape Mirror
Cherry Grove Landscape Mirror
Cherry Grove Low Poster Cal. King Bed
Cherry Grove Low Poster King Bed – Complete
Related products
Cherry Park Night Stand
Griffith Park Sienna Two Drawer Nightstand
Modern Soren Bedside Table
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.