Cottage 3 Drawer Nightstand in White
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Cottage Bedroom |
|---|---|
| Suite | Cottage |
| Categories | Bedroom |
| Width | 20.5 |
| Depth | 18.0 |
| Height | 27.0 |
Additional information
| Dimensions | 18 × 20.5 × 27 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Cottage Bedroom |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Griffith Park Sienna Two Drawer Nightstand
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Love Joy Bliss Bedside Table
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Peony Nightstand
Modern Farmhouse Rylie Nightstand
Plank Road Blair Nightstand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.