Litchfield Moray Nightstand Blue
Call for Price
Litchfield Clayton Upholstered Bench
Call for Price
Litchfield Elgin Bedside Chest
"*" indicates required fields
Description
Bedside chest with drawer storage, pull out shelf in the top and cedar lined bottom drawer is perfect for any bed. Outlet plug and USB charging ports adds to the overall appeal of the piece.
Additional information
| Dimensions | 18 × 32 × 32 in |
|---|---|
| Brand | American Drew |
| Color | Cream |
| Detail Color | Light Stain |
| Style | Transitional |
| Collection | Litchfield |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Litchfield Blakeney Coffee Table
Litchfield Blakeney End Table
Litchfield Calvin Door Chest
Litchfield Carolina Accent Table
Litchfield Carrick Drawer Chest
Litchfield Cotswold Dresser
Litchfield Cotswold Landscape Mirror
Litchfield Currituck Low Post Cal King Bed Complete
Related products
Americana Modern Bedroom 2 Drawer Nightstand
Maidstone Nightstand, Woven Jute
Griffith Park Sienna Drawer Nightstand
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Peony Nightstand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.