The Sanibel Bed: Available in K, Q, and Tw - BD-2400KH
Call for Price

Chelsea Angled Storage Wedge
Call for Price
Night Stand White Finish
Night Stand White Finish
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Crafted Of Poplar Solids And Paint Grade Veneer | Yes |
|---|---|
| Clean Lines And Floating Tops For A Modern Aesthetic | Yes |
| Gold Ring Pull Accents | Yes |
| Width | 30 |
| Depth | 17 |
| Height | 28 |
| Finish | Pure White |
| Fabric | N/A |
| Material | Poplar Solids, Paint Grade Veneer |
| Hardware | Gold Ring Pull |
Additional information
| Dimensions | 17 × 30 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Pure White |
| Style | Casual |
| Collection | 1160 Summerland BR |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Bureau White Finish
Dresser
Dresser White Finish
Mirror White Finish
Open Nightstand White Finish
Related products
Avaline Carmen Three Drawer Nightstand
Cherry Park Open Night Stand
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Peony Nightstand
Modern Walker Nightstand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.