Hadleigh Bachelor's Chest
Call for Price

Audio Left-Hand Facing Power Recliner with Power Headrest
Call for Price
Nightstand
Nightstand
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Crafted Of Select Hardwood Solids And Oak Veneers | Yes |
|---|---|
| Dark Amber Finish | Yes |
| Mineral Black Hardware | Yes |
| Width | 24 |
| Depth | 16 |
| Height | 28 |
| Finish | Dark Amber |
| Fabric | N/A |
| Material | Select Hardwood Solids and Oak Veneers |
| Hardware | Mineral Black Handles |
Additional information
| Dimensions | 16 × 24 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Amber |
| Style | Casual |
| Collection | 5036 Horizons BR |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Chest
Dresser
Mirror
Related products
Avaline Carmen Three Drawer Nightstand
Griffith Park Sienna Drawer Nightstand
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Love Joy Bliss Bedside Table
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Peony Nightstand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.