Nightstand
Nightstand
"*" indicates required fields
SKU:
5038-3100
Category: Nightstands
Tags: Legacy Classic Furniture, Nightstands, Pure White And Natural Oak, White
Description
Product Details
| Crafted Of Select Hardwood Solids And Oak Veneers | Yes |
|---|---|
| Pure White Finish With Natural Oak | Yes |
| Iron Black Hardware | Yes |
| Width | 24 |
| Depth | 16 |
| Height | 28 |
| Finish | Pure White and Natural Oak |
| Fabric | N/A |
| Material | Select Hardwood Solids and Oak Veneers |
| Hardware | Iron Black Handles |
Additional information
| Dimensions | 16 × 24 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Pure White And Natural Oak |
| Style | Farmhouse |
| Collection | 5038 Horizons BR |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Chest
Dresser
Mirror
Related products
Saybrook Nightstand 4
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Bronze, Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Farmhouse, Rustic |
Cherry Park Open Night Stand
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Love Joy Bliss Bedside Table
Modern Farmhouse Rylie Nightstand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.