Urban Cottage Pierson Display Cabinet - Complete
Call for Price

Astoria Armless Recliner with Headrest and Lumbar
Call for Price
Open Nightstand Blue Finish
Open Nightstand Blue Finish
"*" indicates required fields
SKU:
1162-3101
Category: Nightstands
Tags: blue, Inkwell Blue, Legacy Classic Furniture, Nightstands
Description
Product Details
| Crafted Of Poplar Solids And Paint Grade Veneer | Yes |
|---|---|
| Clean Lines And Floating Tops For A Modern Aesthetic | Yes |
| Gold Ring Pull Accents | Yes |
| Width | 20 |
| Depth | 17 |
| Height | 28 |
| Finish | Inkwell Blue |
| Fabric | N/A |
| Material | Poplar Solids, Paint Grade Veneer |
| Hardware | Gold Ring Pull |
Additional information
| Dimensions | 17 × 20 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | Blue |
| Detail Color | Inkwell Blue |
| Style | Casual |
| Collection | 1162 Summerland BR |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Bureau Blue Finish
Dresser Blue Finish
Dresser Blue Finish
Mirror Blue Finish
Related products
Surrey Hills Open Nightstand, Stone Top
Griffith Park Sienna Drawer Nightstand
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Love Joy Bliss Bedside Table
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.