Summit 2- Drawer Nightstand
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | Nightstand |
| Categories | Bedroom |
| Type | Nightstands |
| Width | 28.0 |
| Depth | 18.0 |
| Height | 27.0 |
| Number of Drawers | 2 |
| Additional Information | Matte Black hardware included |
Additional information
| Dimensions | 18 × 28 × 27 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Select |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Griffith Park Sienna Drawer Nightstand
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Peony Nightstand
Modern Walker Nightstand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.