Nelson Leather Sock Arm Lay Flat Power Recliner
Call for Price

Fame STOOLS 41468-34/24BP
Call for Price
3759C – Myrcella Swivel Counter Stool
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Tight |
|---|---|
| Seat Type | Tight |
| Notes | Antique Brass Kick Plate – STD Brushed Nickel Available |
| Volume | 25 cft |
| Weight | 39 lb |
| Leather | 25 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 1.75 yrd |
Additional information
| Weight | 39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 21 × 36 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Myrcella |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
3759B – Myrcella Swivel Bar Stool
Related products
Lodge Dining Swivel Counter Stool
Pure Modern Dining Upholstered Swivel Barstool
Jetson Bar Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.