Manhattan Leather Upholstered Storage Bed
Call for Price

Asterisk Non-extendable table 50549/25+90487/48
Call for Price
AE9-573B – Aquila Bar Stool
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Select Hardwoods |
|---|---|
| Back Type | Tight |
| Seat Type | Tight |
| Notes | Oak, Pol Stainless |
| Volume | 26 cft |
| Weight | 33 lb |
| Leather | 33 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 1.75 yrd |
Additional information
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20.75 × 46 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Aquila |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
AE9-572B – Aquila Backless Bar Stool
AE9-572C – Aquila Backless Counter Stool
Related products
Pure Modern Dining Upholstered Swivel Barstool
Charleston Forge Bar and Game Room Wood Seat Counterstool
| Brand | Charleston Forge |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.