Manhattan Leather Upholstered Storage Bed
Call for Price

Asterisk Non-extendable table 50549/25+90486/48
Call for Price
AE9-572C – Aquila Backless Counter Stool
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Select Hardwoods |
|---|---|
| Seat Type | Tight |
| Notes | Oak, Pol Stainless |
| Volume | 23 cft |
| Weight | 29 lb |
| Leather | 11 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 0.75 yrd |
Additional information
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 26.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Aquila |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
AE9-572B – Aquila Backless Bar Stool
Related products
Sundance Dining – Sandstone Swivel Bar Stool Dining
Charleston Forge Bar and Game Room Wood Seat Counterstool
| Brand | Charleston Forge |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Blue Leroy Counter Stool
Gray Fiddler Counter Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.