Trent Leather Accent Chair
Call for Price
Westport 121 Power Lay Flat Reclining Sofa
Call for Price
Bryan STOOLS 40032-26/25NA
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
The BRYAN stool stands out with its straight and delicate lines, as well as its hand-woven seat made of natural Danish rope. Its sled-style metal base easily slides under the counter, and its footrests accommodate both children and adults. A backless stool that doesn’t compromise on style and comfort!
Videos
Additional information
| Dimensions | 18.75 × 19.875 × 26.75 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Brown |
| Detail Color | NA Natural |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Bryan |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining Bar Complete 78 In. With Quartz
Americana Modern Dining Bar Stool 30 In.
Charleston Forge Bar and Game Room Wood Seat Counterstool
| Brand | Charleston Forge |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
24″ Ladderback Counter Stool
Calhoun Counter Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.