CCU-3183C-F1 – Andersen Counter Stool
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Seat Type | Tight |
|---|---|
| Volume | 14 cft |
| Weight | 24 lb |
| Leather | 9 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 1.75 yrd |
Additional information
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 21 × 36 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.