Cosmopolitan Collection – 24” Ava Stool in Taupe Gray
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Cosmopolitan |
|---|---|
| Suite | Cosmopolitan |
| Categories | Dining Room |
| Type | Stools |
| Width | 17.5 |
| Depth | 22.75 |
| Height | 41.25 |
| Seat Height | 24.0 |
| Additional Information | The Cosmopolitan Collection is a pre-finished, quick ship collection available to ship in 30 days or less! Contact a local dealer to learn more |
Additional information
| Dimensions | 22.75 × 17.5 × 41.25 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Cosmopolitan |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Sundance Dining – Sandstone Swivel Bar Stool Dining
24″ Ladderback Counter Stool
Blue Leroy Counter Stool
Calhoun Counter Stool
Fiddler Counter Stool
Jade Counter Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.