709-404 - Mesa Chino Two Door Credenza
Call for Price
Melville Round Mirror
Call for Price
Diego STOOLS 41697-30/69CB
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
The Diego Stool is a stylish addition to any modern or contemporary space. The clean lines of the metal base elegantly complement the curves of the round seat, creating a harmonious aesthetic. Experience both convenience and comfort with its swivel feature, upholstered seat and supportive high backrest. Transform every gathering around your kitchen island into a comfortable and stylish experience with Diego!
Videos
Additional information
| Dimensions | 21.75 × 18.625 × 43.125 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Cream |
| Detail Color | CB Pebble |
| Style | Contemporary |
| Collection | Diego |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Diego STOOLS 41697-26/69CB
Related products
Pure Modern Dining Upholstered Swivel Barstool
Sundance Dining – Sandstone Swivel Bar Stool Dining
Fiddler Counter Stool
Lanai Counter Stool
Swoop Arm Uph Stol 2in-sl
Thayer Outdoor Counter Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Thayer |
| Features | Fabric |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.