41H-409 - Paragon Club Pellissier Sideboard - Paragon
Call for Price
Coast Teak Outdoor Ottoman
Call for Price
Easton STOOLS 41535-30/24BP
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Like the urban aesthetic? Then you’ll love this. This stool features a comfortable seat and rounded back on an attractive pared-down base. Hard angles on the bottom provide welcome contrast with softer lines on top. No doubt about it: it’s the perfect piece for a resolutely modern space.
Videos
Additional information
| Dimensions | 21.75 × 21.875 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | BP Pixel |
| Style | Modern |
| Collection | Easton |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Easton CHAIRS 30535/24BP
Easton STOOLS 41535-26/24BP
Related products
24″ Ladderback Counter Stool
Blue Leroy Counter Stool
Hidden Treasures Adjustable Height Pub Stool
Jetson Bar Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.